HAKKIMIZDA  

Akdeniz bölgesinde yaklaşık 30 yıllık tecrübesini dürüstlük ve güven ilkelerinden ödün vermeden 2004 yılında Ant-Man Ltd. Şti ile birleştirmiş 2011 yılı itibariyle İZOLANYA Yapı firmasına taşımış, Su Yalıtımı (İzolasyon), İnşaat, Isı Yalıtımı (Mantolama) gibi Yapı sektöründe faaliyet gösteren tecrübeli ve güçlü referanslara sahip olan , Bölgemize her zaman alışılmışın dışında yeni teknoloji ürünlerle ilklere imza atmayı kendine prensip edinmiş bir firmayız.


Genellikle bölge içinden yetişmiş ekip arkadaşlarımızın ve firma yetkililerimizin bölgeyi hem iklimsel hem yapısal hemde cografi olarak çok iyi tanıyor olmaları, çok zor diye tabir edilen bir çok yapısal ve yalıtımsal işleri kalıtımsal olarak çok daha makul fiyatlarda kolaylıkla çözebilmemize olanak sağlaması da avantajlarımızdandır.

Küçük büyük demeden tüm yapısal ve yalıtımsal işlerinizde sizin yanınızda olduğumuzu, irtibat bilgilerinden bizlere 7/24 ulaşabileceğinizi, kendimizi topluma karşı sorumlu hissettiğimizi bilmenizi isteriz.

”Tecrübe Çok Pahalı Bir Öğretmendir”

Genel Müdür
Evren Aydemir